+90 (242) 743 0155

Destek Hattı

Hakkımızda

MANAVGAT YAŞAM GAYRİMENKUL & İNŞAAT olarak 2013 den günümüze kadar doğruluk, dürüstlük ve istikrar politikalarını gözeterek yapmış olduğu başarılı çalışmalarla İNŞAAT ve GAYRİMENKUL sektöründe örnek bir firma olmayı başarmıştır. MANAVGAT YAŞAM GAYRİMENKUL& İNŞAAT özellikle konut ve ticari yaşam alanları konusunda uzmanlaşmış ve bugün Manavgat’ta inşaat sektörünün önde gelen firmalarından birisi olma yolunda hızla ilerlemektedir. Firmamız kurulduğu günden buyana inşaat, mantolama, dış cephe, taahhüt, iç dekorasyon, demir-kalıp, izolasyon gibi uzmanlık isteyen çalışmalar için sonsuz özverisini günümüz teknolojisiyle birleştirerek mükemmel bir altyapı oluşturmuş böylelikle günümüz koşullarına uygun, rahatlığın ve konforun sınırsızca hissedildiği alanlar yaratmıştır.

Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Misyonumuzla hareket eden firmamız bu güne kadar yapmış olduğu projelerdeki %100 başarıya ulaşmanın haklı gururuyla ve özgüveniyle bundan sonra gerçekleştireceği tüm projeleri de başarıyla tamamlayacak olmanın güvencesini vermektedir.

 

UZMAN VE PROFESYONEL KADROMUZLA

* Biz öncelikle insan diyor, yaşamlarına yeni ufuklar açıyoruz.

* Kaliteli ve düzeyli emlak danışmanlığı ile beraber müşteri memnuniyeti tek hedefimizdir.

* Emlak sektöründe doğru ve dürüst projelerin yanındayız

* Müşterilerimizin Gayrimenkul konusunda ne zaman ve nasıl doğru yatırım yapacakları konusunda bilgilendiriyoruz

* Sunum,satış gibi konularda en uygun çözümler sunuyoruz

* Arz ve talebe yönelik en doğru çözümleri üretiyoruz

* Kredilendirme ve finans kısmında hızlı ve doğru yönlendirme sağlıyoruz.

* Gayrimenkullerin expertiz raporlarını net bir şekilde hazırlıyoruz.

 

“YAŞAMA DANIŞMADAN YAŞAMINIZA YÖN VERMEYİN” ilkemizle siz müşterilerimizi alış ve satış işlemleri için ofisimize bekliyoruz.

 

MİSYONUMUZ

MANAVGAT,TA GAYRİMENKUL VE İNŞAAT SEKTÖRÜNDE PORTFÖYLERİMİZLE,ÇÖZÜMLERİMİZLE SAĞLADIĞIMIZ GÜVENİRLİLİK VE İŞ AHLAKIMIZ İLE DANIŞMANLARIMIZ VE MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN DEĞER YARATAN BİR KURUM OLMAK.

 

VİZYONUMUZ

VERDİĞİMİZ TÜM HİZMETLERDE 3 YIL İÇERİSİNDE MANAVGAT'IN EN İYİSİ OLMAYA DEVAM EDEREK ANTALYA'YA ÖRNEK BİR KURUM OLMAK.